Jäta menüü vahele
ületunnid
 
Notifications
Clear all

ületunnid

1 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
376 Vaatamised
(@anneli)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#2054]

minu töölepingus on kirjas,et töötan osalise koormusega ja nädalas 20 tundi.eelmine kuu oli mul tunde üle130.palk maksti tavatundide järgi ja üle tunnitasu ei saanud.kas võin seda nõuda ja kui kaua võin selle nõudmisega viivitada.



   
Tsiteeri