Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
411
Vaatamised
Topic starter
04/07/2005 10:57 p.l.
Tere. Kuidas peaks tööandja vormistama seda, et dekreedi ajal töötajale (töövõtulepinguga) palka ei maksta (nagu olen aru saanud, siis see on lausa keelatud)?
05/07/2005 4:45 p.l.
Ei vormistagi. Töötaja on töövõimetuslehel ja see tähendabki seda, et ta on töövõimetu (analoogselt tavalise haiguslehega).