Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
421
Vaatamised
Topic starter
04/07/2005 10:58 p.l.
Kas dekreeti oleks kõige mõsitlikum (just tööandja seisukohast) jääda vahetult pärast palgapäeva?
05/07/2005 5:00 p.l.
Mis mõttes mõislikum? Vahet ei ole, kuna välja teenitud palk makstakse välja ikka tavalisel palgapäeval.