Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
245
Vaatamised
Topic starter
14/05/2008 11:35 p.l.
Sooviks teada, et kui lähen dekreeti 5.augustil, siis millal dekreedi rahad kätte saab ja mitme kuu omad? Kui synnitus peaks toimuma oktoobris siis kas emapalka hakkan ka saama oktoobrist? Mul suur segadus, kuidas asjad toimima peaksid 🙁 Palun mu segadus lahti arutada :)) Tänud ette juba 🙂
15/05/2008 12:08 e.l.
Kui jääd sünnituslehele 5.08. mis kestab 140 päeva siis sünnitushüvitise 140 päeva eest maksab haigekassa hiljemalt 30 päeva jooksul sünnituslehe jõudmisest haigekassasse.
Vanemahüvitist hakkad saama alles peale sünnituslehte.