Jäta menüü vahele
dekreedirahaga seot...
 
Notifications
Clear all

dekreedirahaga seotud küsimus

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
615 Vaatamised
(@Maari)
Joined: 14 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#8653]

Mul selline mure/küsimus:Olen dets-st 2011 töötus arvel.Nüüd mul võimalus minna kõigest kuuks ajaks tööle(veebr-märts)...kuid ikkagi ametlikult.Kuna olen beebiootel,siis sooviks teada,kas mul on võimalus dekreedi-rahasid ka saada...kui mul dekreetpuhkus algaks alles mai lõpus 2012.Või peab just vahetult enne dekreedile minekut olema tööl??



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ei ole teil sünnitushüvitist võimalik saada, sest jah teil ei ole mai lõpus kehtivat töösuhet. Vanemahüvitist aga saate taotleda alates lapse sünnist.



   
ReplyTsiteeri