Jäta menüü vahele
Paluks nõu
 
Notifications
Clear all

Paluks nõu

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
605 Vaatamised
(@Triini)
Joined: 14 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter   [#8652]

Minul on selline lugu,et läksin tööle 2008aasta oktoobrist sain tööl käia detsembrini jäin haigeks ja ilmnes,et olin rase ise enda teadmata..Detsembris olin sinisellehel jaanuarist dekreedis poeg saab märtsis 3 kuid ei soovi sinna enam tööle minna...Kas ka minul on õigus mingisugusele lõpp arvele vms töösuhe ju kestab....Ette tänades



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui ei soovi tööle naasta tuleb tööandjale esitada töölepingu ülesütlemisavaldus 30klp ette. Lõpparve on teil vast siis saada kasutamata puhkuse eest hüvitis perioodi eest 0kt.2008 - sünnituslehe lõpuni, vaid teie ja tööandja raamatupidaja teab milline see periood kuupäevaliselt on ja seeläbi ka palju puhkusepäevi kogunes.



   
ReplyTsiteeri