Jäta menüü vahele
ebameeldiv töötaja
 
Notifications
Clear all

ebameeldiv töötaja

7 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
388 Vaatamised
 dm
(@dm)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#2019]

Kuidas vabaneda töötajast, kes bravuuritseb ja solvab teisi töötajaid? Tööl käib korralikult ja oma tööga on ka hakkama saanud.



   
Tsiteeri
(@Tsura)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui on mõnda töötajat solvanud, siis las see töötaja kirjutab selle kohta ettekande. Ettekande põhjal nõua solvajalt seletuskirja. Määra distsiplinaarkaristus. Kui aasta jooksul uuesti midagi juhtub, saad lõpetada töölepingu §86 punkt 6 alusel.



   
ReplyTsiteeri
(@mida arvata?)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Aga kui see solvaja on ülemuse soosingus s.t et ülemus nagu kasutakski teda enda asemel ütlejana,solvajana,ise pihku muiates?
Solvajat solvatu kuuldes kordagi korrale kutsumata.



   
ReplyTsiteeri
(@kelly)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

ka minul on tööl samasugune olukord. Ülemus kõike teab, aga ei sekku. Kaevata edasi ülemuse ülemusele ei saa, kuna tema ongi ettevõtte direktor.



   
ReplyTsiteeri
 k
(@k)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

aitab omakohus!
terroriseeri vastu!



   
ReplyTsiteeri
 waim
(@waim)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Aga 2kki solvab p6hjusega - see on t2iesti v6imalik ju. Kui ikka tropiga koos t88tama peab siis ju peab talle seda ytlema, muidu ei parandagi ennast...



   
ReplyTsiteeri
 waim
(@waim)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

t2iesti v6imalik, et see dm on selle ise 2ra teeninud. Ei saa oma t88ga hakkama ja kui keegi ytleb talle, et ta saamatu on siis on kohe solvamine. Samas v6ib ka tegu olla saapanumbti suuruse IQ-ga.



   
ReplyTsiteeri