Jäta menüü vahele
töölepingu lõpetami...
 
Notifications
Clear all

töölepingu lõpetamine

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
375 Vaatamised
(@Kalms)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#2020]

seoses sellegaet mulle ei maksta ööprotsenti sooviks kiiremas kooras minema purjetada, mis võimalused mul oleks, mis tõendeid peaksin esitama töövaidluskomisjonile, kas töögraafik on piisav argument ja palgalehed.
teine asi kui võtan puhkuse kahe nädala pärast, ja peale puhkust lahkuksin kas puhkuse ajal võiksin töötada teises ettevõttes.



   
Tsiteeri
(@Tsura)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Usun, et nii tööandja kui ka kolleegid on rõõmsad, kui võimalikult kiiremas kooras minema purjetad...



   
ReplyTsiteeri
 kata
(@kata)
Joined: 22 aastat tagasi
Postitused: 422
 

Töögraafik ja palgaleht on arvestatavad tõendid küll, lisaks äkki teised töötajad, kes ka vähem palka saanud.
Puhkuse ajal ja ka muul töövälisel ajal võid töötada ka mujal.

PS. Tsura,
vastamine ei ole Sulle kohustuslik. Kui ei taha, siis ära vasta, ehkki ei saa aru, kuidas üks pisike kirjaviga kellegi nii endast välja võib viia:) Pisike puhkus või uinak äkki abiks?



   
ReplyTsiteeri