Laps lõpetab keskkooli (lisaks veel medaliga -st.tänatakse ka vanemaid) Emal aga graafikujärgne tööpäev, ka eelmine päev. Esitatud lahkumisavaldus aga tööandja ei lase varem ära.
Ütleme nii, et väga väike kollektiiv ja teine töötaja (kes võiks asendada) tööandjaga rohkem seotud kui ainult tööalaselt. Mida soovitate?
Sellisest tööandjast kuulen küll esimest korda. Esita siis palgatapuhkuse avaldus, mida muidugi tööandja ei pea rahuldama. Aga ehk saavutate siiski kokkuleppe.
Meil on kollektiivlepinguga ette nähtud kolm vaba päeva.
Olen olnud raamatupidaja-personalitöötajana täpselt samas olukorras, kus aktusele kulumud 3 töötundi istusin järgmisel päeval tagasi. Tuleb välja, et selliseid tööandjaid on rohkem kui üks. Ärimaailmas on firmajuht jumal, kes teeb, mida tahab. Selliste juurest tuleb ruttu põgeneda.
Soovitus küsijale: Räägi perearstile jutt ära ja ta annab Sulle töövõimetuslehe pikemaks ajaks kui aktus. Saad sellel ajal rahus ka uut töökohta otsida
Tänud kõige eest. Eks see "kaikavedamine" solvumisest tuleb, et ära lähen. Siiani olen ikka haigena tööl olnud või oleme saanud vahetatud.
Väga väike koht,seetõttu pisut diskreetne olukord. Sisetunne ütleb, et küll ma ikka lähen lõpetamisele... Tänud veelkord!
Täpselt nii teegi - lihtsalt mine ja kõik. Teha ta sulle midagi ei saa, ka heade suhete hoidmine sellise ahvist tööandjaga ei ole enam oluline, kuna niikuinii lahkud.