Jäta menüü vahele
ei saa lapse koolil...
 
Notifications
Clear all

ei saa lapse koolilõpuaktusele,on seadust abiks?

5 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
270 Vaatamised
(@mujer)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#4049]

Laps lõpetab keskkooli (lisaks veel medaliga -st.tänatakse ka vanemaid) Emal aga graafikujärgne tööpäev, ka eelmine päev. Esitatud lahkumisavaldus aga tööandja ei lase varem ära.
Ütleme nii, et väga väike kollektiiv ja teine töötaja (kes võiks asendada) tööandjaga rohkem seotud kui ainult tööalaselt. Mida soovitate?



   
Tsiteeri
(@Sirje)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Sellisest tööandjast kuulen küll esimest korda. Esita siis palgatapuhkuse avaldus, mida muidugi tööandja ei pea rahuldama. Aga ehk saavutate siiski kokkuleppe.
Meil on kollektiivlepinguga ette nähtud kolm vaba päeva.



   
ReplyTsiteeri
 anne
(@anne)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Olen olnud raamatupidaja-personalitöötajana täpselt samas olukorras, kus aktusele kulumud 3 töötundi istusin järgmisel päeval tagasi. Tuleb välja, et selliseid tööandjaid on rohkem kui üks. Ärimaailmas on firmajuht jumal, kes teeb, mida tahab. Selliste juurest tuleb ruttu põgeneda.
Soovitus küsijale: Räägi perearstile jutt ära ja ta annab Sulle töövõimetuslehe pikemaks ajaks kui aktus. Saad sellel ajal rahus ka uut töökohta otsida



   
ReplyTsiteeri
(@mujer)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Tänud kõige eest. Eks see "kaikavedamine" solvumisest tuleb, et ära lähen. Siiani olen ikka haigena tööl olnud või oleme saanud vahetatud.
Väga väike koht,seetõttu pisut diskreetne olukord. Sisetunne ütleb, et küll ma ikka lähen lõpetamisele... Tänud veelkord!



   
ReplyTsiteeri
 kata
(@kata)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Täpselt nii teegi - lihtsalt mine ja kõik. Teha ta sulle midagi ei saa, ka heade suhete hoidmine sellise ahvist tööandjaga ei ole enam oluline, kuna niikuinii lahkud.



   
ReplyTsiteeri