Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
259
Vaatamised
Topic starter
08/06/2007 12:53 p.l.
Sõlmisime töötaja TL määratud tähtajaks 4 kuud, ilma katseajata.
Nüüd aga töötaja on puudub tihti töölt ning soovime temaga TL lõpetada.
Palun nõu, millistel alustel seda teha saab?
08/06/2007 5:03 p.l.
Kui töötaja puudub põhjusega, ei ole võimalik temast lahti saada. Kui on tegemist TL tingimuste rikkumistega, siis võimalused on kirjas TLS-s ja TDVS-s