Jäta menüü vahele
elatisraha
 
Notifications
Clear all

elatisraha

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
239 Vaatamised
 kaje
(@kaje)
Joined: 18 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#5161]

minu mureks on see,et talvekuudel ma elatist ei saa.Kuna 5aastat tagasi kohtus väitis mees,et talvekuudel tal miinimumpalk.Väga raske hakkama saada kahe lapsega,mis ma tegema peaks?



   
Tsiteeri
 Epp
(@Epp)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

vanduma võtab, mis kuradi kohus see selline oli? kui oleksite koos elanud, mis siis-talvekuudel mehel miinimumpalk ja naine-lapsed süüa ei saa??? kui on määratud summa, mida peab maksm, siis on see summa ühtlane igal kuul ühtviisi. ei oska muud öelda, kui et anna asi uuesti kohtusse.



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Tulebki uuesti teema kohtus üles võtta, sest selle aasta algusest võib mees ka poole miinimumi peale jääda kui oma kohust ei ole kuidagi täitnud. Ja ei usu, et tookord kohus sellega leppis ja tegi märke, et talvel elatist mehelt ei nõuta.



   
ReplyTsiteeri