Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
241
Vaatamised
10/03/2008 7:00 p.l.
Sooviksin teada, et kui töötaja lahkub töölt, siis mis ajajooksul peab tööandja talle maksma lõpptasu?
Aitäh!
10/03/2008 7:06 p.l.
Lõpparve peab maksma töölepingu lõpetamise päeval mis reeglina on ka viimane tööpäev.