Jäta menüü vahele
emapalk
 
Notifications
Clear all

emapalk

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
1,247 Vaatamised
(@Merike)
Joined: 23 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#190]

Kas eksisteerib yldse emapalk ja kuidas seda arvestatakse.Tahan vaga uut beebit,aga rahalises mottes laheb ysna raskeks.



   
Tsiteeri
 Maie
(@Maie)
Joined: 23 aastat tagasi
Postitused: 45
 

Ei mõista kuidas saab sünnitada lihtsalt emapalga ja tahtmise pärast. Arvan, et muretseme omale ikka lapsed laste endi pärast arvestusega, et suudaksime ka nende tuleviku kindlustada. Kui juba praegu mõtlete, et läheb raskeks, siis emapalga lõppedes läheb ju veelgi raskemaks: väikesed lapsed on tihti haiged; tahame et meie lapsed saaksid tegeleda neid huvitavate huviringidega; mis maksab korralik haridus; jne. See on tore, kui järjest rohkem sünniks lapsi, aga mõelgem ka laste tulevikule, sest ega poliitikuid see ei huvita, mis meie lastest emapalga lõppedes saab - neile on see vaid valimiskampaania.



   
ReplyTsiteeri