Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
354
Vaatamised
08/05/2006 5:26 p.l.
Mis paberid tuleb tööandjal esitada ,et töötaja emapalka saama hakkaks ja millised need peavad olema. Kas kusagil on mingeid näidiseid.
Tänud!
08/05/2006 9:17 p.l.
Kui töötajal miskit tööandja poolset vaja esitada, küll siis küsib.
Reeglina ei pea tööandja mingeid pabereid kuhugi esitama.