Jäta menüü vahele
emapalk
 
Notifications
Clear all

emapalk

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
272 Vaatamised
(@tikker)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#4365]

Mitu kuud makstakse emapalka.Laps on sündinud 2006 aasta septembris.Kas 1,3 aastat, või 1,8 aastat.



   
Tsiteeri
(@tikker)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Uurisin juba välja, aga tekkis uus küsimus.Kui emapalk lõpeb ära selle aasta septembris, kas siis uue seaduse kohaselt mis pikendab vanemahüvitise maksmist 4 kuu võrra saan ma alates 2008 aasta jaanuaris 2 nädala eest lisaks emapalka ja vahepeal olnud kuude eest (okt, nov, dets 2007 a.)ei maksta midagi.Või peab tegema avalduse pensioniametisse.



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Pikemalt saavad hüvitist ka need vanemad, kelle õigus hüvitisele lõpeb 2007. aastal, kuid 1. jaanuaril 2008 on rasedus- ja sünnituspuhkuse algusest möödunud vähem kui 575 päeva. Neile vanematele hakatakse uuesti hüvitist maksma kuni 575 päeva täitumiseni rasedus- ja sünnituspuhkuse algusest. Vahepealse perioodi eest enne jaanuari 2008 hüvitist tagantjärgi ei maksta. Hüvitise saamiseks tuleb esitada uus taotlus pensioniametile.
http://www.sm.ee/est/pages/index.html



   
ReplyTsiteeri