Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
254
Vaatamised
31/08/2007 2:53 p.l.
Meil oli tööl kollektiivpuhkus ja kõik, kaasa arvatud mina, saadeti ühel ajal puhkama. Nüüd aga ütlesid ülemused, et kuna mul on töövõtuleping, poleks mina tohtinud puhkusel olla, ja nüüd võtavad mu palgast puhkuseraha maha. Kas nii võib tagantjärele teha?
31/08/2007 3:07 p.l.
Kui TVL-s puhkust kokku pole lepitud siis ei saa ka puhkust.
Aga töövõtulepingut ei tohi sõlmida kui töösuhe tegelikuses töölepinguline. Seda saab vaidlustada.