Jäta menüü vahele
emapalk
 
Notifications
Clear all

emapalk

6 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
264 Vaatamised
(@mermaid)
Joined: 19 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#4519]

kui ma olen töötanud eelisest aastast töökohal kust ma nüüd läksin dekreeti 08.10.07 ja minu tööleping lõppes ära 10.10.07 kas siis saan ikka seda palka mida sain siis kui töötasin v miinimumi kuna otsest töölepingut ju enam pole?
ja kas emapalgast läheb ka mõnimaks maha.(nt.tulumaks)
ette tänades!



   
Tsiteeri
 anne
(@anne)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

miks sinu tööleping lõppes 10.10.2007, haiguslehe ( dekr. lehe) ajal ei saa töölepingut lõpetada,( saab ainult tähtajalist töölepingut), Mis on töölepingu lõpetamise põhjus.



   
ReplyTsiteeri
(@mermaid)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

mul oligi tähtajaline leping.



   
ReplyTsiteeri
 anne
(@anne)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

dekreedi (haiguslehe) rahad saad eelmise kalendriaasta ( 2006.a.) sotsiaalmaksuga maksustatud keskmise päevatasu järgi. Kui see jääb alla miinimumpalga, siis miinimumpalga järgi.
Kui emapalka hakkad saama 2008.a. siis arvestatakse see 2007.a. sots. maksuga maksust. päevatasu järgi, kui 2007.a. siis 2006.a. järgi. kui jääb alla miinimumi päeva tasu siis miinimumi järgi. Haigekassa kudulehel on täpselt ära seletatud ja näited toodud ( arvudega) vaata sealt täpsemalt.



   
ReplyTsiteeri
 anne
(@anne)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

lisanlingid ka
Vanemahüvitis
http://www.ensib.ee/frame_pensionid.html
http://www.sm.ee/est/pa ges/index.html
Sünnitushüvitis
http://www.haigekassa.ee/kindlustatule/hyvitised/synnitus/



   
ReplyTsiteeri
(@mermaid)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

aitähh anne!:)



   
ReplyTsiteeri