Jäta menüü vahele
Lisatasu kahjulikus...
 
Notifications
Clear all

Lisatasu kahjulikuse eest

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
250 Vaatamised
 Imbi
(@Imbi)
Joined: 19 aastat tagasi
Postitused: 10
Topic starter   [#4520]

Kui tunnipalgale lisandub lisatasu kahjulikuse eest, kas see peaks kuidagi kooskõlas olema ka töötaja tunnipalgaga. Või % sellest, nagu õhtutundide lisatasu ei tohi olla väiksem kui 10%.
Tänan



   
Tsiteeri
(@Sirje)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Mõtled lisatasu maksmist tervistkahjustava töö eest.
Palgaseadus sellist lisatasu otsesõnu ei käsitle, küll aga on tööandjal õigus endal kehtestada selline lisatasu ja selle maksmise alused.



   
ReplyTsiteeri
 Imbi
(@Imbi)
Joined: 19 aastat tagasi
Postitused: 10
Topic starter  

Tänan, sedasi ma mõtlesingi



   
ReplyTsiteeri