Jäta menüü vahele
Emapalk ja töötamin...
 
Notifications
Clear all

Emapalk ja töötamine teises riigis.

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
252 Vaatamised
 kaz
(@kaz)
Joined: 18 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#5253]

Kui ma saan ema palka ja tahan tööle minna, siis juhul kui ma teenin rohkem kui mingi teatud summa, vähendatakse mu emapalka.
Aga kui ma kolin Soome, ja töötan Soomes ning tõenäoliselt saan 10 korda suuremat palka kui see summa, mille ületamise puhul vähendatakse mu emapalka. Kas sel juhul vähendatakse mu emapalka kui ma töötan Soomes, sest maksud ja tulu lähevad ju Soome ja Eesti riiki see ju tegelikult ei puuduta?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Vanemahüvitise maksmise eesmärgiks ei ole isiku sissetulekute suurendamine, vaid eelmise aasta keskmise sissetuleku säilitamine. Kui hüvitise saajal tekivad muud sissetulekud (sealhulgas sissetulekud teisest EMP lepinguriigist või Šveitsi Konföderatsioonist), siis võetakse need hüvitise maksmisel arvesse.

EMP - Euroopa Majanduspiirkond



   
ReplyTsiteeri