Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
244
Vaatamised
28/03/2008 11:11 p.l.
kas selle järgi on ka minul võimalik teada saada palju hakkan saama emapalka-sotsmaksu makstud 3451-eek.(x-kodaniku portaalist)käisin tööl vaid 2,5 kuud.dekreeti 13107.- +1327,-(2 nädala eest lisaks)