Jäta menüü vahele
enne dekreeti puhku...
 
Notifications
Clear all

enne dekreeti puhkuse välja võtmine

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
395 Vaatamised
(@Karola)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8034]

Tere,

käin tööl alates 01.06 2010 ja jäin rasedaks, sünnitus on veebruaris.
Kas mul on mingeid puhkuse päevi ka saada ja kui palju?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Enne sünnituspuhkust võid kasutada kasutamata põhipuhkuse. Üks töökuu annab 2,33p.



   
ReplyTsiteeri