Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
399
Vaatamised
04/10/2010 3:13 p.l.
Sain mõni päev tagasi teada, et olen lapseootel. Järgmisel nädalal peaksin minema uut töölepingut sõlmima. leping on tähtajaline, juuni 2010. Kas TLS on mingi punkt selle kohta, et töötaja on kohustatud tööandjat oma tervislikust seisundist teavitama? Kardan, et uue töölepingu sõlmimine jääb ära kui tööandja lapseootusest teada saab :S sest praeguse arvestuse kohaselt jääb sünnitus mai lõppu.
Tänud vastajatele 🙂
04/10/2010 3:45 p.l.
Südametunnistuse asi ja pane end ka korra vaatama läbi tööandja simade.