Jäta menüü vahele
Ettevõtte likvideer...
 
Notifications
Clear all

Ettevõtte likvideeritud lapsehoolduspuhkuse ajal.

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
448 Vaatamised
(@Minks)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8504]

Lapsehoolduspuhkuse ajal on ettevõte, kust puhkusele läksin, likvideeritud.
Kuidas peaksin alustama asjaajamist? Kuhu ja kelle juurde pöörduma?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kustkohast teate, et on likvideeritud? Ja millal siis?



   
ReplyTsiteeri
(@Minks)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Uurisin oma ülemuse käest, et on likvideerimisel.
Kuidas tulevad siis min saamata jäänud puhkusetasud, koondamishüvitus (olen töötanud 6 aastat)?



   
ReplyTsiteeri
 .
(@.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

likvideerimisel ei ole ju veel likvideeritud. Peadki pöörduma likvideerija poole oma nõudega.



   
ReplyTsiteeri