Jäta menüü vahele
Notifications
Clear all

puhkus

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
456 Vaatamised
 mari
(@mari)
Joined: 15 aastat tagasi
Postitused: 4
Topic starter   [#8503]

tere!ei saa aru palju peaksin puhkust saama.phkasin viimati 20.12.2010-18.01.2011.uuesti jään puhkusele 20.12.2011.kas saan puhata 28päeva? või mõjutab ke see et puhkus kaldub üle järgmisesse aastasse?aitähh.



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Reeglina puhatakse jah 28klp. korraga vaid poolte kokkuleppel saab teisiti.
Palju aga välja oled puhkust teeninud oleneb töösuhte kestusest, palju on kasutamata puhkust 20.dets-ks oleneb samuti töösuhte kestusest ja puhatud puhkusest.



   
ReplyTsiteeri