Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
400
Vaatamised
30/11/2010 3:48 p.l.
kas keegi teab midagi europuhkusest?Teadja inimene tuli rääkima ,et on olemas selline asi kui europuhkus?!
30/11/2010 4:21 p.l.
Ehk teadja inimene jagaks rohkem infot, mida ta silmas peab?
30/11/2010 4:45 p.l.
huvitav asi tõesti. Küsi sellelt teadjalt jah, mis see europuhkus on ja siis tule räägi meile kah.