Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
405
Vaatamised
30/11/2010 5:16 p.l.
Kui asusin lepinguga tööle alates 01.05.2010, siis palju puhkusepäevi oleks saada seisuga 31.12.2010 (mingit puhkust eelnevalt võtnud ei ole)
Tänud!
30/11/2010 5:26 p.l.
Kui aastapuhkus 28p siis 31.12.10. seisuga 18,64p