Jäta menüü vahele
firma maksejõetus
 
Notifications
Clear all

firma maksejõetus

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
755 Vaatamised
(@tiina)
Joined: 22 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#896]

Tere! Kas kellelgi on ehk kogemust firma maksejõuetuse korral töötajatega töösuhte lõpetamisel. Kas on kasulikum (kas siis ettevõttele või töötajale) kui oodata ära pankrotiotsus ning seejärel maksab hüvitised haigekassa või teha kollektiivne koondamine (enne tuleb tööinspektsioonist nõusolek saada( ning maksta hüvitisi? Ning mida teha siis kui vahendeid ei jätku nt kõigile palkade ja hüvitiste maksmiseks? Kas ei maksa kellelegi? Ehk saaks kellegiga vestelda sel teemal??? Hädaline



   
Tsiteeri
 mull
(@mull)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

haigekassast küll mingit hüvitust oodata ei ole...



   
ReplyTsiteeri
(@tiina)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

jah, vabandust... ikka töötukassa:) Nii ähmi täis:)



   
ReplyTsiteeri