Jäta menüü vahele
kinnipidamised lõpp...
 
Notifications
Clear all

kinnipidamised lõpparvest

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
766 Vaatamised
(@Sussike)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#897]

Kui töötaja on saanud puhkust 4 päeva enam lõpparve päeva seisuga, siis kas tohin temalt enammakstud 4 päeva kinni pidada. Kuidas oleks õigem, kas pidada viimase puhkuse 4 päeva tasu (palk varieerub kuude lõikes) või lihtsalt jooksva kuu 4 tööpäeva jagu?



   
Tsiteeri
(@liisu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

pead ikka kinni täpselt selle summa mis enam maksti - seega kui ta sai 4 päeva enam puhkust, siis korrutad selle viimase puhkuse päeva tasu 4 päevaga ja selle summa peadki kinni.



   
ReplyTsiteeri