Jäta menüü vahele
Foto isikukaardil
 
Notifications
Clear all

Foto isikukaardil

5 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
324 Vaatamised
 Mann
(@Mann)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#3091]

Kas foto isikukaardil on oluline/nõutav?



   
Tsiteeri
(@molly)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

meie asutuses on oluline ja nõutav ,aga võib olla ka id kaardi või passi koopia kus on pilt peal



   
ReplyTsiteeri
 Maie
(@Maie)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Asi hakkas ennastki huvitama (fotosid on minimaalselt).
Sirvisin värsket tarka raamatut "Korrektsed töösuhted 2006" ja selgub,et fotot ei nõuta,olla muidugi võib.



   
ReplyTsiteeri
(@molly)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

meil ISO sertifikaat ja selle taotlemise käigus kerkis päevakorrale,et vaja



   
ReplyTsiteeri
 JA
(@JA)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Minumeelest on hea kui isikukaardil on foto (eriti just suuremates ettevõtetes kus rohkem inimesi tööl) Kui sõlmitakse tööleping siis tehakse ka koopia isikuttõendavast dokumentist. Teha siis juba kaks koopiat ja ühelt pilt välja lõigata ja isikukaardile peale kleepida



   
ReplyTsiteeri