Jäta menüü vahele
koolitusleping
 
Notifications
Clear all

koolitusleping

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
322 Vaatamised
 Ann
(@Ann)
Joined: 20 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#3092]

Kas kellelgil on kogemusi koolituslepingu sõlmimisega. Kas iga koolituse kohta eraldi või saab töölepingusse juba mingil viisil kirja panna. Kui koolitus välismaal siis kulud üsna suured (lennupiletid majutus päevarahad + koolituse enda kulud) Aegumistähtajad jms selline.



   
Tsiteeri
 .
(@.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Peaks ikka iga koolituse kohta eraldi lepingu tegema, ega neid kalleid välismaa koolitusi ju nii tihti vast pole, et igakord eraldi lepingu tegemine ülesaamatu probleem oleks. Pealegi tuleb ju igasse lepingusse kirja panna summad, mida töötaja teatud tingimustel peaks tagastama tööandjale, ja kui pika perioodi jooksul need aeguvad.



   
ReplyTsiteeri