Jäta menüü vahele
Haigestumine töö tõ...
 
Notifications
Clear all

Haigestumine töö tõttu

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
973 Vaatamised
(@Karmen)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#9149]

Tere,

Küsimus, kui töötaja haigestub töö tõttu, aga haiguslehele minna ei saa, sest pole asendajat, kas siis ettevõte peaks maksma töötajale kompensatsiooni? Kas on olemas seadust, mis seda reguleeriks?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui ollakse haige siis end ravitakse ja võetakse ka haigusleht olenemata olukorrast tööl, kui töö tervisele ei sobi tuleb lahkuda.
Ei pea midagi tööandja maksma, sest töötaja on ise sellise olukorra(haigena tööl) endale tekitanud.
Ei ole sellist seadust.



   
ReplyTsiteeri