Jäta menüü vahele
TL peatamine ja mak...
 
Notifications
Clear all

TL peatamine ja maksud

6 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
962 Vaatamised
(@sillukas)
Joined: 15 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter   [#9148]

Vaja minna palgata puhkusele, 2 kuuks. Kas tööandja peab siis sellel ajal mingeid makse maksma edasi? Kuidas haigekassaga?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Sots.maksu 95,70€ kuu eest peaks tööandja maksma kui töötaja on maksuvaba tulu arvestamiseks avalduse esitanud ja pole tegemist erandiga. Siis säilib ka ravikindlustus.



   
ReplyTsiteeri
(@kusti)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

aga kui töötaja läheks palgata puhkusele kaheks aastaks - siis säiliks haigekassa, aga pensionisambad nö.vähenevad siis?



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Sellist töötajat tööandjal oma hingekirjas pole küll mõtet hoida, tööleping lõpetada.
Ja see kas tal midagi sammaste või muuga väheneb, kahaneb või kaob on juba isiku enda teha.



   
ReplyTsiteeri
(@kusti)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

töötaja töötab kontserni teises ettevõttes teises riigis,aga pärast tuleb tagasi...



   
ReplyTsiteeri
 .
(@.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

kui tööandja teda 2 aasta pärast veel tagasi tahab, siis sõlmitakse uus tööleping.



   
ReplyTsiteeri