Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
375
Vaatamised
Topic starter
24/11/2009 6:03 p.l.
Töötaja oli ennelõunal tööl, kuid lõuna ajal haigestus.
Kas talle tuleb selle poole päeva eest töötasu maksta? Haigusleht väljastati samast päevast.
24/11/2009 6:09 p.l.
Loomulikult tuleb, kuidas saab selline küsimus üldse tekkida.