Jäta menüü vahele
Notifications
Clear all

tere

7 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
359 Vaatamised
 egne
(@egne)
Joined: 17 aastat tagasi
Postitused: 5
Topic starter   [#7411]

selline jutt: Isa jäi lapsehoolduspuhkusele ja mina soovisin tööeasuda. Töötasin kaupluse juhatajana enne dekreeti jäämist. Nüüdseks on uus regioonijuht kes teatas, et ma pean tööle asuma müüjana,uurisin asja ja sellist õigust neil pole. nad peavad võimaldama minu ametikoha tagasi. Kui ma seda Regioonijuhile ütlesin vihastas ja andis mõista, et ma kaua selles firmas ei tööta.Mul on 5-e kuune laps. mida nad saavad teha , kas mind vallandad?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

No vallandamist ei saa ka päris välistada(tööluusid,vargus vms. sinust tulenev põhjus annab õiguse vallandamiseks küll) aga TL lõpetamise põhjus ei saa olla kindlasti see, et soovid TL-s kokkulepitud tööle asuda või, et sul väike laps. Kui koondamiseks peaks minema siis tuleb sind eelista, sest sul alla 3-aastane kasvatada.



   
ReplyTsiteeri
 egne
(@egne)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ja kas nad saavad ähvardada/manipuleerida palgaga. Mul töölepingus kindel palk ja lisatasude kohta öeldi , et neid ei saa ma kindlasti, aga kui ma oleks nõus olnud müüja ametiga, siis oleksin saanud ka lisatasu. Aga praegusel aja pole neil millegipealtmaksta. Olen kindel , et raske saab olema, aga tänan juba ette ära nõuannete eest.



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ma ei tea mida mõtled ähvardada/manipuleerida alla aga loomulikult võidakse sulle teha ettepanek töötasu vähendamiseks või veel muudki, otsutama pead sina millega oled nõu millega mitte reeglina aga saab töölepingus kokkulepitut muuta vaid poolte kokkuleppel.



   
ReplyTsiteeri
 egne
(@egne)
Joined: 17 aastat tagasi
Postitused: 5
Topic starter  

Ja selline küsimus veel- kas läbi kaamera on lubatud trahve ja hoiatusi teha (töölepingus pole mingit märget kaamerate kohta)?



   
ReplyTsiteeri
 .
(@.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

mismoodi käib trahvi tegemine läbi kaamera??? Aga kui sa mõtlesid, et kas tööandjal on õigus paigaldada kaameraid, siis jah, on küll.



   
ReplyTsiteeri
 egne
(@egne)
Joined: 17 aastat tagasi
Postitused: 5
Topic starter  

Meile paigaldati kaamera ja läbi selle nad teevad trahve. Lihtsalt kui neile ei meeldi miskit siis helistatakse ja 20 lt trahvi (n. Kui ei tegelenud kliendiga piisavalt).



   
ReplyTsiteeri