Jäta menüü vahele
haiguslehe raha
 
Notifications
Clear all

haiguslehe raha

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
846 Vaatamised
 feni
(@feni)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8865]

tekkis väike küsimus. Nimelt läksin haiguslehele 27. august - 7. september. Haiguslehe viisin tööandjale 7.sept ära. Tean, et haiguslehe rahasi makstakse eelneva 6 kuu palga alusel. Palgapäev oli 10.september ja nüüd jäingi mõtlema kas arvutamisel arvestatakse viimase kuuna 10. septembri palka või 10. augusti palka?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kuna haigusleht algas 27.08. siis aluseks tuleb võtta veeb-juuli kuude eest teenitud töötasud.



   
ReplyTsiteeri