Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
793
Vaatamised
Topic starter
20/09/2012 7:02 p.l.
Asi siis selline, et saatsin tööandjale maili teel lahkumisavalduse. Vastust pole saanud.
Kas lahkumisavaldusele peab ka mingi kirjaliku vastuse või paberi saama, et tööleping on lõetatud vms. Samuti on saada veel lõpparve.
20/09/2012 8:38 p.l.
No võiks ikka jah huvi tunda, kas tööandja ikka sai su meili kätte. Võibolla oled hoopis tööluusiga vallandatud? Või kas teatasid lahkumisest ette ikka piisava aja, nagu seadus nõuab? Paberit ei kohusta seadus enam vormistama TL lõpetamiseks.