Jäta menüü vahele
haiguslehel
 
Notifications
Clear all

haiguslehel

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
393 Vaatamised
 erki
(@erki)
Joined: 21 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#1976]

Tere,
andsin firmasse lahkumisavalduse sisse , mõne päevapärast juhtus tööõnnetus ja olen haigus lehel, haiguslet pole veel läbi aga firma tahab minuga töölepingut lõpetada, kuidas peaks käituma



   
Tsiteeri
(@Tsura)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Töötaja soovil võib töölepingu lõpetada igal ajal, sh ka töövõimetuslehe ajal.



   
ReplyTsiteeri
 kata
(@kata)
Joined: 22 aastat tagasi
Postitused: 422
 

Just. Ja kui niikuini ära tahad minna, siis ei ole ju vahet. Kui haigusleht läbi, esitad selle oma endisele töökohale ja haigekassa maksab selle probleemideta välja.



   
ReplyTsiteeri
(@Leenu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

On ikka vahet küll, kui oled pikalt haiguslehel, siis selle aja eest ju puhkusepäevad jooksevad (2,33 päeva kuus). Lõpparve summa siiski muutub.



   
ReplyTsiteeri