Jäta menüü vahele
Stipendiumid kutsek...
 
Notifications
Clear all

Stipendiumid kutsekoolides?

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
487 Vaatamised
 Rita
(@Rita)
Joined: 23 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter   [#1977]

Tere.
Vajan teie tarku teadmisi. Kas kutsekoolides on stipendiumid paika pandud mingi riikliku seadusega või määrab iga kool ise stipi suuruse? Ma nagu mäletan kuskilt, et riik kehtestas stipi 600,- aga mul laps saab 150,---sellest see mure.

Jään siis vastust ootama.
Rita.



   
Tsiteeri
(@Tsura)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Õppetoetuste ja õppelaenu seadus https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=834802



   
ReplyTsiteeri
 mari
(@mari)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Stipendiumi kui sellist ei ole enem. On õppetoetus. Selle saamise tingimused on eelnevalt mainitud lingis. kooli kodulehel on ka kindlasti seda seletatud. On veel täiendav toetus nn sõidutoetus, neile õpilastele, kes elavad teises maakonnas. I kursuse õppijad saavad toetust taotleda alles veebruaris. Kõige parem küsi koolist järgi. Kõik õppijad ei saa toetust, ainult paremad.



   
ReplyTsiteeri
 mari
(@mari)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

lisan veel juurde, et iga kool kinnitab rektori (direktori) käskkirjaga selle kooli õppetoetuste määramise korra.( mis ajaks peavad olema tehtud arvestused, kui palju punkte kogutud). üldised tingimused on õppetoetuse seaduses.



   
ReplyTsiteeri