Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
417
Vaatamised
Topic starter
01/06/2005 1:42 e.l.
2005-05-31 22:41 Klots kirjutas:
kaua on firmal õigus palk,puhkuserahad,maksmata päevarahad üle kanda,kui tööleping lõpetatud 01.juuni 2005a.
Ja kui viivitatakse,mis tavaliselt kombeks,mis teha?
01/06/2005 2:07 p.l.
Tavaliselt peab tööandja lõppearve üle kandma viimasel tööpäeval st sinu puhul 1 juunil. Saad tööandjalt nõuda TVK kaudu ja kohtu kadu lõpparve kinnihoidmise eest 1 kuu palga ulatuses, samuti peab tööandja andma sulle kätte tööraamatu viimasel töölepingu päeval. Tööraamatu kinnihoidmise eest saad nõuda TVK või kohtus nõuda iga kinnihoitud päeva eest keskmist palka.
01/06/2005 10:23 p.l.
leping lõpetati,tööraamat ka käes,aga rahadega öeldi,et neid välja arvestada,läheb ikka nädal.No arvata on,et ei saa ja vaja pöörduda TVK poole.