Jäta menüü vahele
haigusleht ja lahku...
 
Notifications
Clear all

haigusleht ja lahkumisavaldus

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
417 Vaatamised
(@klots)
Joined: 21 aastat tagasi
Postitused: 41
Topic starter   [#1686]

2005-05-31 22:41 Klots kirjutas:
kaua on firmal õigus palk,puhkuserahad,maksmata päevarahad üle kanda,kui tööleping lõpetatud 01.juuni 2005a.
Ja kui viivitatakse,mis tavaliselt kombeks,mis teha?



   
Tsiteeri
 a
(@a)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Tavaliselt peab tööandja lõppearve üle kandma viimasel tööpäeval st sinu puhul 1 juunil. Saad tööandjalt nõuda TVK kaudu ja kohtu kadu lõpparve kinnihoidmise eest 1 kuu palga ulatuses, samuti peab tööandja andma sulle kätte tööraamatu viimasel töölepingu päeval. Tööraamatu kinnihoidmise eest saad nõuda TVK või kohtus nõuda iga kinnihoitud päeva eest keskmist palka.



   
ReplyTsiteeri
(@klots)
Joined: 21 aastat tagasi
Postitused: 41
 

leping lõpetati,tööraamat ka käes,aga rahadega öeldi,et neid välja arvestada,läheb ikka nädal.No arvata on,et ei saa ja vaja pöörduda TVK poole.



   
ReplyTsiteeri