Jäta menüü vahele
haigusleht ja miini...
 
Notifications
Clear all

haigusleht ja miinimumpalk

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
332 Vaatamised
(@kellukas)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#6532]

Küsimus selline, et kui töötaja on tööl täistööajaga põhipalgaga 4350.- kuus, nüüd jaanuaris oli haiguslehel 12 päeva, palka arvestades ju miinimumi välja ei anna kas ikka on tööandjal õigus vähem maksta kui miinimum summa (4350.-)või miinimumi peab töötaja igaljuhul kätte saama ? Tänan ette..



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Sa teed nalja jah, sinu loogika järgi, et kui teed kuus tööd ainult ühe päeva pead 4350 ikka saama või???
Loomulikult on õigus vähem maksta.



   
ReplyTsiteeri