Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
332
Vaatamised
27/02/2009 12:55 p.l.
Küsimus selline, et kui töötaja on tööl täistööajaga põhipalgaga 4350.- kuus, nüüd jaanuaris oli haiguslehel 12 päeva, palka arvestades ju miinimumi välja ei anna kas ikka on tööandjal õigus vähem maksta kui miinimum summa (4350.-)või miinimumi peab töötaja igaljuhul kätte saama ? Tänan ette..
27/02/2009 2:09 p.l.
Sa teed nalja jah, sinu loogika järgi, et kui teed kuus tööd ainult ühe päeva pead 4350 ikka saama või???
Loomulikult on õigus vähem maksta.