Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
306
Vaatamised
Topic starter
27/02/2009 1:30 p.l.
Kunagi oli töötajal võimalus olla haigena kodus teatud päevad (2-3) ka ilma haigusleheta. Kas selline seadus kehtib? Ja kui kehtib, siis mitu päeva see on? Ja kas on nii, et nende päevade eest ei ole tööandja kohustatud palka maksta?
27/02/2009 2:01 p.l.
tervisepäevi ei eksisteeri enam ammu!
Topic starter
27/02/2009 2:34 p.l.
Tänud! Siis ma ikkagi mäletasin õieti. Aga igaks juhuks otsustasin täpsustada, et kindel olla.