Jäta menüü vahele
Haiguspäevad
 
Notifications
Clear all

Haiguspäevad

6 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
912 Vaatamised
 Rita
(@Rita)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#715]

Kui olen kaks päeva haige, kas on vaja haiguslehte või on olemas mingid nn. haiguspäevad ?



   
Tsiteeri
 mari
(@mari)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

nn.tervisepäevi enam ei ole.



   
ReplyTsiteeri
(@teadja)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

tööandjale peaksid haiguslehe esitama, aga raha selle eest ei saa, sest 2 esimest päeva ei tasustata



   
ReplyTsiteeri
 Liis
(@Liis)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

LP. Teadja
Kahjuks (õnneks) on su informatsioon vale, haigushüvitist makstakse alates teisest haiguspäevast - seega esimest päeva ainult ei tasustata.



   
ReplyTsiteeri
 k
(@k)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

paljud firmad võimaldavad siiski nn 3 haiguspäeva, meil on see isegi töölepingus ära märgitud-ainult et neid ei tasustata. olen kuulnud, et mõnelpool makstakse min palga järgi ja mõnel keskmise palga järgi



   
ReplyTsiteeri
 Efi
(@Efi)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

see on jah firmasisesene asi, kas neid päevi võimaldada, sest seadus neid enam ette ei näe.



   
ReplyTsiteeri