Notifications
Clear all
Üldine
6
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
912
Vaatamised
31/03/2004 1:26 p.l.
Kui olen kaks päeva haige, kas on vaja haiguslehte või on olemas mingid nn. haiguspäevad ?
31/03/2004 2:10 p.l.
nn.tervisepäevi enam ei ole.
31/03/2004 2:52 p.l.
tööandjale peaksid haiguslehe esitama, aga raha selle eest ei saa, sest 2 esimest päeva ei tasustata
31/03/2004 4:10 p.l.
LP. Teadja
Kahjuks (õnneks) on su informatsioon vale, haigushüvitist makstakse alates teisest haiguspäevast - seega esimest päeva ainult ei tasustata.
31/03/2004 6:21 p.l.
paljud firmad võimaldavad siiski nn 3 haiguspäeva, meil on see isegi töölepingus ära märgitud-ainult et neid ei tasustata. olen kuulnud, et mõnelpool makstakse min palga järgi ja mõnel keskmise palga järgi
02/04/2004 4:11 p.l.
see on jah firmasisesene asi, kas neid päevi võimaldada, sest seadus neid enam ette ei näe.