Jäta menüü vahele
Notifications
Clear all

tere

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
916 Vaatamised
 riho
(@riho)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#716]

tere ...

mul on selline kysimus...et olen noor ema ja opin ja pole käinud tööl...aga olen kuulnud et FIE saax mind registeerida töötajax ja maksax sots maksu..



   
Tsiteeri
(@molly)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

minu teada on alla kolme aastast last kasvatav ema haigekassaga kindlustatud.kui vana laps on?
kas lapsehooldustasu või emapalka saad?



   
ReplyTsiteeri