Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
916
Vaatamised
31/03/2004 4:08 p.l.
tere ...
mul on selline kysimus...et olen noor ema ja opin ja pole käinud tööl...aga olen kuulnud et FIE saax mind registeerida töötajax ja maksax sots maksu..
31/03/2004 5:25 p.l.
minu teada on alla kolme aastast last kasvatav ema haigekassaga kindlustatud.kui vana laps on?
kas lapsehooldustasu või emapalka saad?