Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
346
Vaatamised
Topic starter
15/05/2006 5:12 p.l.
Meie firmas makstakse palka 2 nädälä tehtud töö eest ja 2 nädälat nn ettemaksuna.Nt. 15 mai on palgapäev ja makstakse 01-31.05 perioodi eest.Kui ma lähen nyyd haiguslehele 17.05 kas on õigus juba nyyd kinni pidada need haiguspäevad.Mul ju ei ole veel haiguslehtegi avatud.
16/05/2006 12:02 p.l.
Väga huvitav palga maksmise meetod.
Loogiliselt mõeldes kus palgaarvestaja 15. kuupäeval teab, et töötaja 17. kuupäeval haigestub.