Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
1,071
Vaatamised
09/08/2003 2:35 p.l.
Kas üldse eksisteerivad enam sellised päevad st. kas töötaja võib hommikul teatada, et ta võtab selleks päevaks "haigusoäeva" ja ei tule tööle. Vanasti nagu sai selliseid päevi ent kas ka nüüd. Ja mis seadus seda reguleerib?Keskmine palk säilitakse või on see siiski palgata puhkus.
11/08/2003 10:48 e.l.
Haiguspäevad eksisteerivad ikka, kui töötaja jääb haigeks. Aga Teie mõtlete vist hoopis "tervisepäevi", mida uue Ravikindlustusseaduse järgi enam ei anta (minu teada alates 1.okt.2002). Meil on sellisel juhul asi lahendatud kahel viisil: töötajale antakse kas palgata puhkusepäev või kuupalgalistel kokkuleppel tööandjaga saab töötaja vaba päeva palga säilitamisega.