Jäta menüü vahele
hiljaks jäänud tööv...
 
Notifications
Clear all

hiljaks jäänud töövaidlusesse, mida teha?

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
407 Vaatamised
(@murelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#7283]

Tahaks teada, kas mul on midagi teha. Nimelt nüüd juba kuid möödas, kui firma tegevuse lõpetas. Loomulikult saamata ka palgad jms. Kahjuks aga ei andnud asja töövaidlusesse, mida saaks nüüd veel tegant järgi teha?
Andke nõu teadjad



   
Tsiteeri
 HR
(@HR)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Töövaidlusse 4 kuud õigus pöörduda. Palga nõudeid minuteada 3 aastat aega esitada.....muidugi ei ole kindel, kas veel sellised tähtajad kehtivad....



   
ReplyTsiteeri
(@verts)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Siiski saab sind aidata kõige paremini Tööinspektsiooni jurist. Helista talle, ehk saab veel midagi teha. Telefon on 6406000
http://www.ti.ee/index.php?page=600&



   
ReplyTsiteeri
(@Kalli)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Arusaamatu on et kas firma on ametlikult lõpetanud oma tegevuse.Endal oli selline situatsioon et firma ametlikult ei lõpetanud,lihtsalt lakkas olemast ja maksmata jäeti töötasud,kuna summa oli suur[ siis tööinspektsioon suuri nõudeid veel ei arutanud],pöördusime kohtusse palganõudega.Saime positiivse otsuse et firmal tuleb rahad välja maksta.Järgmine konks oli et kellelt nõuda.Võtsime teekonna kohtutäituri juurde-tuli ilmsiks et firmal pole midagi.Nüüdseks järgmine samm-Minna kohtusse firma vastu pankrotimenetlusega.Saab vähemalt riigilt hüvitist.Käinud oleme aga seda teed 2a.Nii et terasest närve ja rauast kannatust.Palka saab nõuda tagantjärele 3a.



   
ReplyTsiteeri