Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
289
Vaatamised
26/02/2007 2:41 p.l.
Minu küsimus puudutab hüvitise maksmist seoses etteteatamistähtajaga. Teatasime ametnikule teenistussuhte lõppemisest (koondamine) ette ühe nädala, ülejäänud aja eest pidime maksma hüvituse, sedasi võib ju teha?. Jõudis kätte ametniku viimane tööpäev, ta haigestus ja sel päeval jäi lõpetamine vormistamata. Kas sellega seoses muutub midagi etteteatamises, sellega seonduvas hüvitamiskohustuses? Millel alusel asutus üldse peaks hüvitust maksma?
26/02/2007 9:36 p.l.
Hüvitis etteteatamistähtaja eest väheneb. Maksmine ikka seaduse alusel.