Jäta menüü vahele
hüvitise maksmine
 
Notifications
Clear all

hüvitise maksmine

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
289 Vaatamised
(@Mirtel)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#3700]

Minu küsimus puudutab hüvitise maksmist seoses etteteatamistähtajaga. Teatasime ametnikule teenistussuhte lõppemisest (koondamine) ette ühe nädala, ülejäänud aja eest pidime maksma hüvituse, sedasi võib ju teha?. Jõudis kätte ametniku viimane tööpäev, ta haigestus ja sel päeval jäi lõpetamine vormistamata. Kas sellega seoses muutub midagi etteteatamises, sellega seonduvas hüvitamiskohustuses? Millel alusel asutus üldse peaks hüvitust maksma?



   
Tsiteeri
(@Tsura)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Hüvitis etteteatamistähtaja eest väheneb. Maksmine ikka seaduse alusel.



   
ReplyTsiteeri