Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
247
Vaatamised
Topic starter
04/10/2007 5:47 p.l.
Jäin rasedaks,kui imetasin eelmist last.Kas minna kiiresti tööle,sünniaeg jääks veebr keskele,emapalk,dekreet mille järgi,mismoodi arvutatakse kui saan tööd?Kas piisaks ka kuuajasest töölepingust?