Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
236
Vaatamised
Topic starter
05/11/2007 11:51 e.l.
Tere!
1. jaanuarist 2008 makstakse isapuhkuse eest keskmist palka. Minu mees töötab ametlikult soomes, kas temal on ka võimalus välja võtta isapuhkust, kus ta saab keskmist palka?