Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
262
Vaatamised
05/11/2007 12:05 p.l.
Kui eestlasest töötaja töötab Soomes 6 kuud(Soome firmas), kuidas siis makse arvestatakse? Kas peab selle kohta eraldi tuludeklaratsiooni tegema ja kus infot saab? Tänan väga abi ja juhatuse eest!
08/11/2007 2:44 p.l.
otsi www.eures.ee - seal üsna palju infi
10/11/2007 5:00 p.l.
Isik deklareerib oma saadud tulud(ka väisriigist) ikka tuludeklaratsioonil, infot emta.ee.